“Як бачиш, в баночку я вже попісяв” – реакція соцмереж на аналізи кандидатів

Порошенко і ЗеленськийКопирайт изображения
Getty Images, BBC

Історія про дебати кандидатів у президенти знайшла своє продовження в історії про аналізи.

Першим запропонував здати аналізи комік Володимир Зеленський. У відео-виклику до Петра Порошенка він заявив, що “країні потрібен здоровий президент”.

Наступного дня Петро Порошенко не тільки прийняв виклик, але і обрав дату – 5 квітня о 9 ранку він запросив Володимира Зеленського на “НСК Олімпійський” здати аналізи, “на предмет вживання алкоголю і наркотиків”,

Прес-служба президента навіть відкрила акредитацію на цю подію. І, як кажуть, понеслось. Тема аналізів “захопила” українські соцмережі.

Їм почали присвячували вірші, як письменник Андрій Бондар:

Аналізи! Аналізи!

Ми з мамою удвох

Ходили на аналізи,

Їй-богу, щоб я здох.

Українці жартують про аналізи, баночки та сцикунів і запасаються попкорном.

І не було цим жартам кінця.

Дуже багато жартів.

Користувачі обігрують рекламу ювелірних прикрас, яку колись озвучував Володимир Зеленський. Вона звучала так: “Тобі личить моє кохання”.

І хоча в адміністрації президента кажуть, що йдеться лише про здачу крові, користувачі продовжують жартувати про інші способи.

“Взагалі аналізи – це дуже правильно. Якщо людина збирається 5 років ссяти вам у очі, треба ж перевірити, чим”, – пишуть користувачі.

Під цю хвилю лабораторії нагадують про себе і про те, що здавати аналізи в принципі – це добре.

Хтось вже це й зробив.

А хтось переживає, щоб не було фальсифікації з пробірками, а хтось навпаки – пропонує свої послуги:

Дехто каже, що контратака Порошенка з аналізами вдалась.

“Схоже Зеленський зі своїм креативом заганяє себе у патову ситуацію”, – розмірковує політолог Віталій Бала.

Шоу триває

І за приколами про аналізи про дебати говорять якось зовсім мало.

“Передвиборча компанія остаточно перетворилася в шоу двох кандидатів. А найголовніше, що в ході цього шоу обговорюються третьорядні питання: дебати/недебати, стадіон/не стадіон, хто ведучі, аналізи… схоже скоро почнуть домовлятися про зважування…А тим часом українці хочуть знати: коли скінчиться триклята війна і будуть звільнені окуповані території”, – написав у Facebook депутат Ігор Мосійчук.

А тим часом Юлія Тимошенко грає в теніс.

“Через рік, два, три … FB буде нам нагадувати про те, як проходила ця передвиборча кампанія. Маю велику надію, що тоді у нас будуть всі підстави згадувати це як дивний сон. А поки шоу триває. Ковдра гумова, як герої в Суперсімейці, то в одну сторону розтягнеться, то в іншу. Фейки, правда, все змішалося”, – пише користувач Тетяна Стойко.

Під кінець дня у штабі Володимира Зеленського заявили, що він не прийде здавати аналізи на НСК “Олімпійський”. Він покликав президента на аналізи до приватної клініки.

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker