Я хочу відпочити. Кеті Перрі розповіла про бажання взяти паузу в кар’єрі

Американська співачка Кеті Перрі знялася в новій фотосесії для журналу Footwear News Magazine, присвяченому взуттю.

Крім яскравих знімків, на яких 33-річна поп-зірка демонструє оригінальні образи, в новому номері видання з’явилося відверте інтерв’ю. У ньому Перрі визнається, що хоче взяти паузу в кар’єрі:

«Я просто хочу відпочити, адже я була на гастролях останні 10 років. Я не планую записувати новий альбом найближчим часом. Мені здається, я вже досить зробила. Я увірвалася в музичний бізнес і мала шалений успіх, і я дуже вдячна за це», – зізналася вона.

Перрі також розповіла про свою сім’ю, зазначивши, що, незважаючи на її світову популярність, родичі ніколи не ставлять її на п’єдестал:

«Я дуже багато працювала над собою – над своїм психічним здоров’ям, над своєю духовністю. В даний момент я намагаюся знайти баланс. Я дуже вдячна своїй родині, яка завжди мене підтримувала, але ніколи не ставила на п’єдестал», – зазначила зірка.

Дивіться також

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад

Ukraine-2020

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

facebook
Close