Взяла висоту. Джулія Робертс підкорила гори в сукнях Haute Couture і розповіла про свій головний страх

Голлівудська актриса Джулія Робертс стала головною героїнею жовтневого номера американського Harper’s Bazaar.

Напередодні свого 51-річчя, яке вона відзначить 28 жовтня, Робертс взяла участь в одній з найяскравіших фотосесій в своїй кар’єрі.

Актриса позувала в горах в сукнях від Dior, Gabriela Hearst, Gucci, Giambattista Valli і інших преміальних брендів. Свою нову фотосесію Робертс присвятила своєму головному страху – акрофобії.

У відвертій розмові з Опрою Вінфрі, яка виступила запрошеним інтерв’юером Harper’s Bazaar, Робертс розповіла про страх висоти, який отримала «у спадок» від свого батька.

«Я дуже боюся висоти. Мій батько теж все життя боявся висоти. Близько семи років тому нас з чоловіком Денні запросили в гірський похід. І тоді я подумала, Господи, як же я це зроблю, адже я так боюся висоти. Але я зважилася на це, тому що не була впевнена, чи залишився цей страх зі мною, адже всі ці роки я уникала висоти. Що ж, можу тепер з упевненістю сказати, що страх залишився. Це були найбільш болісні сім або вісім годин в моєму житті. Це не просто страх, це стан, коли ваше тіло перестає вам належати, коли клубок у горлі не дає вам дихати. Це абсолютно реальний фізичний стан», – зізналася Робертс.

Актриса також розповіла, що погодилася на цю фотосесію, чітко обмеживши правила:

«Звичайно, було обумовлено, що мене не будуть наражати на небезпеку. Ми знімали на тій висоті, яка дозволяла мені все ще посміхатися і підкидати вгору спідницю своєї розкішної сукні», – додала вона.


Дивіться також

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад

Ukraine-2020

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

facebook
Close