Вибух на полігоні: слідчий експеримент підтвердив версію подвійного заряджання міномета

Розрив міномета Молот на Рівненському полігоні стався внаслідок подвійного заряджання, повідомили у Міністерстві оборони за підсумками слідчого експерименту.

“Вчора ми провели додатково експеримент… і отримали такі результати: у ході подвійного заряджання міномета і стрільби наслідки руйнування ствола міномета були точно такі, як сталися у п’ятницю [6 липня 2018] при подвійному заряджанні міномета”, – заявив заступник міністра оборони України Ігор Павловський, передає Укрінформ.

Загалом, за його словами, слідчі зімітували практично всі події, які могли статися безпосередньо під час виконання завдань. Для цього було використано чотири міномети.

Дивіться також

Представник Міноборони додав, що усі міномети передали до Київського інституту судових експертиз для з’ясування остаточних причин вибуху і проведення аналізу стосовно конструкційних особливостей матеріалу, з якого вони зроблені.

Нагадаємо, що 6 липня на полігоні у Рівненській області під час військових навчань розірвався міномет, у внаслідок чого загинули троє військових, ще дев’ять отримали поранення.

Основною версією інциденту є порушення заходів безпеки під час проведення навчань, зокрема, розглядається подвійне заряджання міномета.

Після цього президент Петро Порошенко доручив призупинити використання на навчаннях мінометів такого типу на період розслідування.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close