Вибух міномета на полігоні: слідчі розглядають три версії інциденту

Після проведення слідчого експерименту на Рівненському полігоні прокуратура розглядає три версії вибуху міномета Молот, внаслідок якого загинули троє військовослужбовців, а дев’ятеро дістали поранення.

Про це повідомив військовий прокурор Рівненського гарнізону Юрій Табака, передає Громадське.

За словами Табаки, під час експерименту слідчі провели два підриви – з одним снарядом та з двома. Після підриву всі осколки зібрали та направили на експертизу для порівняння з тими, що були зібрані слідчими 6 липня.

Слідчі розглядають три версії вибуху міномета.

“Перша версія – це людський фактор – подвійне зарядження міномету, друга – неналежний стан міномету Молот і ще в нас третя версія сьогодні з’явилась – це неналежний стан міни, яка заряджалась”, – сказав Табака.

Журналістів не допустили до слідчого експерименту з міркувань безпеки. На території полігону перебували тільки слідчі, експерти науково-дослідного Інститу судових експертиз та спеціалісти Міністерства оборони.

Нагадаємо, 6 липня на полігоні у Рівненській області під час військових навчань розірвався міномет, у внаслідок чого загинули троє військових, ще дев’ять отримали поранення.

Основною версією інциденту є порушення заходів безпеки під час проведення навчань.   

Після цього президент Петро Порошенко доручив призупинити використання на навчаннях мінометів такого типу на період розслідування.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close