Венеціанська комісія спростувала свою причетність до одіозної норми, яка “забирає” апеляцію в Антикорупційного суду  

Венеціанська комісія заперечує свою причетність до раптової появи в законі про Вищий антикорупційний суд норми, яка позбавляє можливості подавати апеляцію до ВАС справ, які вже спрямовані до суду.

Лазівку для топ-корупціонерів прокоментував секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт, передає Європейська правда.

НАБУ в свою чергу вимагає переглянути правку, що “забирає” апеляції в Антикорупційного суду справ, які вже розглядаються.

13 червня в парламентській газеті Голос України був опублікований закон про Вищий антикорупційний суд.

Центр протидії корупції (ЦПК) виявив норму, згідно з якою апеляції у справах НАБУ, які зараз вже розглядаються в судах, будуть проходити в судах загальної юрисдикції, а не в новому Антикорупційному суді.

У свою чергу народні депутати з міжфракційного об’єднання Єврооптимісти підняли стенограму засідань та виявили, що ця норма була, однак це питання пройшло непоміченим. Парламентарі обіцяють зайнятись скасуванням цього положення.

Дивіться також

Одразу після ухвалення закону про ВАС президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо назвав це голосування свідченням того, що Україна має намір продовжувати шлях реформ і європейської інтеграції та пообіцяв дослідити його, адже у Венеціанській комісії покладалися на фінальну версію закону зі слів Києва.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close