Вчені попередили про магнітну бурю у травні

Магнітну бурю другого рівня за п’ятибальною шкалою спрогнозували вчені.

Астрономи спрогнозували магнітну бурю на Землі 17 травня.

І ще: Якою буде погода в Україні на травневі свята

На тлі в цілому спокійної геомагнітної обстановки травня буря очікується рівня G2, а магнітосфера Землі буде збуреною 7, 8 і 18 травня.

Магнітні бурі другого рівня можуть призводити до слабких флуктуацій в енергетичних системах, а також справлятимуть невеликий вплив на системи управління космічними апаратами. При цьому полярні сяйва можуть спостерігатися на високих широтах у 60 градусів і вище. Нагадаємо, раніше вчені спрогнозували до 20-35 магнітних бур на Землі у 2018 році, серед яких буде 2-4 великих і дуже великих.

У такі дні медики радять людям бути більш пильними до свого здоров’я, особливо тим, хто страждає гіпертонією і серцевими хворобами. Можливі головні болі, тривога і дратівливість. Полегшити стан в такі дні допоможуть відпочинок, а також теплий чай з м’ятою і прогулянки на свіжому повітрі.

Читайте також: Поради від МОЗ: як відновити сили, коли багато працюєте

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close