Вакарчук офіційно оголосив, чи йде у президенти

Довготривала інтрига щодо того, чи балотуватиметься лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук у президенти, завершилася.

Музикант зробив офіційну заяву, в якій запевнив, що участі в виборах не братиме, і пояснив, чому.

“Всім привіт! Протягом року мені задають запитання чи буду я балотуватись на посаду Президента України у 2019-му році. Перш за все, дозвольте подякувати усім, хто  мені довіряє – для мене це справді велика честь. І я обіцяю – таку довіру обов’язково виправдаю, – почав своє звернення артист.

 Святослав Вакарчук у президенти України не балотуватиметься. Принаймні, не в 2019-му…

Вакарчук зазначив, що влада як така, президентський пост як такий – йому не цікаві, а цікаві справжні зміни в країні.

“І щоб  розставити всі крапки над “і”,  зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019-го року”, – оголосив він.

“Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши  краватку”, – додав Славко.

Також музикант наголосив, що не збирається стояти осторонь, спостерігаючи такі явища, як людське розчарування та зневіра, корупція, “безпринципність політиків і жадібність чиновників”. Він пообіцяв працювати над тим, щоби проєвропейські сили перемогли, а до влади прийшло якомога більше молодих професіоналів.

І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін”, – підсумував Вакарчук.

Нагадаємо, нещодавно соціологи змоделювали, якими були би результати президентських виборів, якби в них узяли участь виключно українські зірки. За результатами опитування, Святослав Вакарчук із результатом у 11% голосів програв би шоуменові Володимиру Зеленському, який узяв би 20,7%.

Як відомо, Зеленський у новорічну ніч якраз і порадував своїх фанів оголошенням, що балотуватиметься в президенти. 

Відео з YouTube, фото з Facebook “ОЕ”

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker