В Олі Полякової відповіли на чутки про концерт перед дебатами на “Олімпійському”


этот материал доступен на русском

У мережі з’явилася інформація, що нібито команда Володимира Зеленського організовує безкоштовну поїздку в Київ на концерт.

Продюсер артистки Михайло Ясинський вже зробив офіційну заяву / фото УНІАН

Продюсер артистки Михайло Ясинський вже зробив офіційну заяву / фото УНІАН

У мережі з’явилася інформація, що нібито команда Володимира Зеленського організовує безкоштовну поїздку в Київ на концерт, який відбудеться перед запланованими дебатами між кандидатами в президенти 19 квітня.

Анонс з майбутнім концертом був опублікований від групи в Facebook “Команда Зеленського. Голованівський край”. Але в жодному з офіційних ресурсів команди кандидата в президенти інформацію про концерти не підтверджено.

Анонс з майбутнім концертом був опублікований від групи в Facebook / скріншот

Анонс з майбутнім концертом був опублікований від групи в Facebook / скріншот

Продюсер артистки Михайло Ясинський вже зробив офіційну заяву: “Я взагалі здивований роботі не тільки журналіста, який створює інформаційний привід з твердженнями, не отримавши коментарів менеджменту артиста, але і ЗМІ, які таку інформацію поширюють, навіть банально не ознайомившись з графіком артиста, який є в публічному доступі. Ми щиро підтримуємо прагнення українського суспільства до чесних виборів та в агітації кандидатів у президенти не беремо участь. Оля знаходиться в гастрольному турі шоу “Королева Ночі” і в її плани входить виключно пересування розбитими дорогами України з Сєвєродонецька, де вона виступить перед 5000 глядачів в Льодовому Палаці і місті Запоріжжі, де у неї корпоративний виступ”, – зазначив він.

Як повідомляв УНІАН, раніше українські співачка Камалія та ведучий Притула запропонували свої послуги на дебатах Порошенка та Зеленського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker