Українського консула в Німеччині звинуватили в антисемітизмі

Міністерство закордонних справ України відкрило дисциплінарне провадження проти консула України в німецькому Гамбурзі Василя Марущинця. З’явилася інформація про те, що він розміщував на своїй сторінці у Facebook публікації антисемітського характеру. Про це повідомив голова МЗС України Павло Клімкін.

«Антисемітам та тим, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС. Держсекретар МЗС України починає дисциплінарне провадження. В усіх деталях ґрунтовно розберемося», — написав Клімкін у своєму Twitter.

Про що йде мова

З’явилася інформація, що Василь Марущинець розміщує у соцмережах публікації антисемитського характеру. Блогер Анатолій Шарій повідомив, що дипломат розмістив в своєму Facebook наступні публікації: «Жиди оголосили війну Німеччині в 1934 році», «Боже, покарай жидів» , «Бабин Яр. Не жиди в 1941 році, а українців 1918-1941 тут убито».

Що ще відомо

Сторінка консула доступна повністю для перегляду тільки його друзям. Також раніше Марущинець розповідав, що його обліковий запис неодноразово блокували.

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close