У “Яндексі” виступили з різкою заявою через нові дії Роскомнадзору

У ніч на 27 квітня Роскомнадзоз заблокував ще низку сайтів. Так, 2 години не було доступу до “Яндексу”, “ВКонтакте”, “Однокласників”, LiveInternet, Twitter, Facebook і Yahoo. З цього приводу у “Яндексі” зробили заяву, в якій назвали дії регулятора “ненормальними”.

Про це пише видання akket.com.

Директор зі зв’язків з громадськістю “Яндекса” Очир Манджиков зробив публічну заяву, в якій розкритикував дії держрегулятора. Він заявив, що в компанії вимагають пояснень від Роскомнадзору.

Читайте також: Остаточно “зламали”: Росія залишилась без YouTube

“Спроба заблокувати Telegram в Росії несподівано стала ударом по всьому рунету. Блокування торкнулось не лише месенджера – постраждали багато ресурсів та користувачів. Ми не вважаємо цю ситуацію нормальною”, – написав Манджиков.

За офіційною інформацією, багато IP-адрес “Яндекса” потрапили у реєстр заборонених ресурсів, але через дві години вони зникли зі списку.

Реакція "Яндексу" на блокування в Росії

Реакція “Яндексу” на блокування в Росії

Нагадаємо, 16 квітня суд дозволив Роскомнадзору заблокувати Telegram у Росії. Цікаво, що вже через кілька годин після початку блокування, яке відбулося 17 квітня, весь Telegram продовжив роботу без будь-яких обмежень на території Росії.

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close