У МЗС розповіли деталі переговорів у нормандському форматі по миротворцям

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль повідомила, що учасники переговорів у нормандському форматі ще не затвердили концепцію введення миротворчої місії на Донбас.

Також сторони переговорів не можуть досягти консенсусу, усунувши протіворчеія.

“Для того щоб знайти якісь компроміси, треба спочатку мати якийсь концепт. Можна говорити про різні стадії, про різні персоналії, про все інше, якщо у вас є концепт того, що ви хочете досягти й домовленість між сторонами про досягнення цілей цього концепту. Концепту в нормандському форматі з миротворчої місії немає, звичайно, що немає й консенсусу “, – заявила Зеркаль.

Раніше глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що Росія запропонувала тотально фейкову миротворчу місію на Донбасі.

Нагадаємо, зустріч глав МЗС Франції, Німеччини, України та Росії тривала 4,5 години в Берліні. Перша за 16 місяців зустріч проходила в закритому для преси форматі.


Нормандська четвірка, або Нормандський формат – дипломатична група високопоставлених представників чотирьох країн (України, Німеччини, Франції та Росії). Її метою є стабілізація ситуації на Донбасі та виконання Мінських угод. Зустрічі проводяться як на рівні глав МЗС, так і на рівні глав держав.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close