Таємниці Кремля, корупціонерам тюрми, вугільні схеми на Донбасі / Нині вже

Чому це важливо: Витоки інформації, які є доказами злочинів чи протиправної діяльності, можуть мати серйозні політичні наслідки. Наприклад, оприлюднення прихованої інформації щодо співпраці Віктора Януковича і Пола Манафорта спричинила одне з найбільших корупційних розслідувань у США. А витік Panama Papers та Paradise Papers викрив корупцію топ-політиків у різних країнах світу, та призвів до гучних відставок.

Закінчився етап відбору суддів до Вищого антикорупційного суду. Недоброчесних кандидатів відсіяли, решта перейшла на наступний рівень. Розповідаємо, кого відібрали та коли запрацює Антикорупційний суд.

Чому це важливо: Вищий антикорупційний суд — третя складова, що доповнює Національне антикорупційне бюро та Спеціалізовану антикорупційну прокуратури. Саме судді вирішують — винен чи не винен топ-чиновник чи політик. Оскільки довіра до старої судової системи вкрай низька — в частини суспільства є сподівання на те, що нова структура зможе судити об’єктивно та незалежно. Водночас антикорупційні судді отримують мандат довічної роботи. Тож дуже важливо, аби конкурс пройшли лише доброчесні кандидати.

Копанки повертаються. Як незаконно добувають вугілля в Луганській області — та чому луганські правоохоронці не можуть зупинити «чорних шахтарів».

Чому це важливо: Незаконні підприємства працюють вже два роки, і правоохоронці 7 разів зупиняли роботу. Але кожного разу техніка поверталася і роботи поновлювались. Добування нелегального вугілля наносить збитки бюджету країни, а відтак і звичайним українцям. Також стоїть питання, чому в області, де ретельно перевіряється все, бо це зона бойових дій — можуть спокійно проїжджати повні вантажівки краденого вугілля.

Якщо ви хочете висловитися, або запитати нас чи наших гостей щодо певної теми — ми приймаємо дзвінки у студію за телефоном: +380 (94) 829 54 06
_________________________________
Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити головних новин України та світу:
?? https://goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Сайт Громадського:

https://hromadske.ua/
_________________________________
Громадське у соцмережах:

Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua
Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA
Гугл+: https://plus.google.com/+HromadskeTvU…
Телеграм: https://t.me/hromadske_ua
Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua
_________________________________
#Громадське #НиніВже

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker