Супрун: Одна дитина з тих, що постраждали від вибуху в Києві, в комі

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила на своїй сторінці у Twitter, що одна дитина з чотирьох, які постраждали від вибуху у Святошинському районі Києва, перебуває в комі.

“Всі мають множинні проникаючі поранення. У трьох дітей стан стабільний. Проте одна у важкому стані – поки що у комі”, – сказано в її повідомленні.

Раніше інтернет-спільнота dtp.kiev.ua повідомила, що найважче постраждав шестирічний хлопчик, у якого важкі осколкові поранення і якого зараз оперують в Охматдиті. Крім того, дівчинка отримала поранення шиї.

Двоє інших дітей отримали легші поранення.

За даними поліції, потерпілому хлопчикові – п’ять років, двом із дівчаток по вісім і ще одній – 11.  

Нагадаємо, 14 червня о 16:40 у Києві вибухнув припаркований у дворі автомобіль. Внаслідок вибуху постраждали четверо дітей. Вибух стався, коли діти спробували відкрити якусь коробку, яку знайшли у Волзі. Машина вже довгий час стояла неподалік від одного з будинків.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close