Шахраї незаконно використовують бренд ТСН


этот материал доступен на русском

Останнім часом почастішали випадки створення в соціальних мережах та месенджерах фейкових сторінок інформаційних ресурсів, які входять до групи «1+1 медіа».

1+1 media

1+1 media

Шахраї знову намагаються використати високий рівень довіри українців до бренду ТСН та облич каналу «1+1» для реклами сумнівних або навіть незаконних в Україні товарів та послуг. Зокрема, мова йде про онлайн-казино. Зловмисники копіюють дизайн офіційних ресурсів каналу «1+1», публікують у соціальних мережах кадри з нібито сюжетів ТСН, розповідаючи про переваги та можливості ігрових сайтів.

Офіційно заявляємо, що телеканал «1+1» не рекламує у своїх програмах сумнівні ігрові сайти, що знаходяться поза законом в Україні, застерігає своїх глядачів від користування такими платформами, та закликає бути пильними, аби не стати жертвами шахраїв.

Крім того, останнім часом почастішали випадки створення в соціальних мережах та месенджерах фейкових сторінок інформаційних ресурсів, які входять до групи «1+1 медіа». Компанія не несе відповідальність за достовірність поширеної у цих спільнотах інформації. Ми закликаємо наших глядачів бути пильними та користуватися лише офіційними сторінками ТСН та каналу 1+1 у соціальних мережах:

Facebook: @tsn.ua та @1plus1.ua

Instagram: @tsnua та  @1plus1_ua

Twitter: @tsnua та @1plus1tv

YouTube: @tsnukraine та @1plus1channel

Telegram: @TCH_channel та @OnePlusOneChannel

Viber: @tsnua та @1plus1.ua

У свою чергу, із зловмисниками телеканал «1+1» буде вирішувати ситуацію у правовому полі. Також сервіс «1+1 media» із захисту авторських прав Sudum постійно виявляє та блокує шахрайські сайти, які незаконно використовують айдентику ТСН. Якщо ви побачили публікації, в яких телеканал «1+1» начебто рекламує сумнівні товари та послуги, повідомляйте про це за адресою media@1plus1.tv та workwith@sudum.net

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker