Повний місяць 21 січня: о котрій зійде та чого категорично не можна робити

21 січня 2019 року відбудеться не просто повний місяць, а ще й місячне затемнення.

Повний місяць у січні 2019 року відбудеться 21 числа разом із затемненням / фото pixabay.com

Повний місяць у січні 2019 року відбудеться 21 числа разом із затемненням / фото pixabay.com

Перший повний місяць у 2019 році в Україні відбудеться 21 січня. Цікавий той факт, що він збігається з місячним затемненням. Астрологи кажуть, що енергетика небесного світила в цей день буде максимально сильною.

У цей період циклу Місяць чинить дуже сильний вплив на природу й на організм людини. Як результат – зростає кількість аварій, підвищується ризик загострення проблем зі здоров’ям і вчинення злочинів.

Коли відбудеться повний місяць у січні 2019 і як вплине на життя людей

У січні повний місяць відбудеться 21 числа о 07:17 за київським часом. Він розпочнеться о 05:34, максимальна фаза затемнення відбудеться о 07:13.

21 січня Місяць буде перебувати у знаку Лева. Енергетика цього знаку ще більше посилить вплив світила на людей: у цей день варто уникати авантюр й стримувати себе від необдуманих вчинків, обдумувати кожне рішення.

Крім того, 21 січня закриється січневий коридор затемнень, а це означає, що в цей день потрібно чітко визначити свої цілі та плани на весь рік. Астрологи стверджують, що повний місяць і затемнення Місяця принесуть зміни у стосунках.

Під “удар” повні можуть потрапити люди, які страждають від токсичних стосунків – наприклад, на роботі, яку ви не любите, або з людиною, яка вас не влаштовує.

фото g2019.su

фото g2019.su

Що не можна робити в повню

Існує низка заборон, коли Місяць досягає свого піку і стає повним. Так, не можна давати і брати в борг; сваритися; планувати далекі подорожі; стригти волосся; підписувати важливі документи.

Крім того, наші предки вважали, що жінкам не можна спати в зоні місячного світла: так нібито можна втратити красу.

Не рекомендується в повний місяць планувати і проводити операції, бо можуть відкритися кровотечі, а рани будуть довго гоїтися.

Також при повному Місяці можуть загострюватися хронічні хвороби, емоційний і психічний стан у цей час залишає бажати кращого. 

Не можна на повний Місяць просити підвищення в посаді або зарплати: після цього начальство може сильно обізлитися на вас і навіть звільнити.

Щоб уникнути негативного впливу Місяця, найкраще залишитися вдома і відпочити. Можна прогулятися в парку, зайнятися спортом, почитати книгу. Сходіть в кіно, займіться аналізом своїх дій і вчинків.

Існує ряд заборон у повню / фото pixabay.com

Існує ряд заборон у повню / фото pixabay.com

Вплив повного місяця на знаки Зодіаку

Повний Місяць у знаку Лева, як вважається, обіцяє позитивні зміни тим, хто хоче круто змінити своє життя, наприклад, переїхати в новий будинок, країну, змінити місце роботи. Це пояснюється тим, що сам Лев – дуже сміливий знак, тож не бійтеся.

Крім того, всім знакам Зодіаку потрібно бути обережними, адже повний місяць для всіх без винятку ознаменується різким сплеском емоцій, а це може позначитися на стосунках з близькими людьми та в колективі.

Астрологи радять у день повного місяця 21 січня утихомирити свій запал. А якщо енергія переповнює вас, направте її в правильне русло – складіть плани на рік, якщо ще цього не зробили, займіться собою, почитайте, подивіться фільм.

Повний місяць впливає на всі без винятку знаки Зодіаку / фото slovofraza.com

Повний місяць впливає на всі без винятку знаки Зодіаку / фото slovofraza.com

Як загадати бажання в повний місяць, щоб воно обов’язково справдилося

Вважається, що повня – один з магічних днів, коли можна загадувати бажання і будувати плани на майбутнє. Ми Вам розповімо, як зробити так, щоб вони здійснилися.

Для початку потрібно візуалізувати свої мрії – простіше кажучи, записати в блокнот. Можна скласти цілу карту мрій, використовуючи фото та вирізки. Робити це потрібно у вечірні години, перед сном. Потім записане або намальоване потрібно залишити на підвіконні на всю ніч, щоб воно зарядилось світлом Місяця. І все – чекайте! Загадане обов’язково збудеться.

А для того, щоб залучити гроші, покладіть в кімнаті, де ви спите, на підвіконня гаманець з грошима. Так він зарядиться світлом повного Місяця. Вранці забирайте і користуйтеся як зазвичай.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker