Настанови від Логунової: Жінка на шпильках та в макіяжі – королева

Рольова Instagram-модель для дівчат, що мріють схуднути, Поліна Логунова іноді міркує не лише про харчування, а й про інші важливі жіночі речі. Як, наприклад, щоденний макіяж.

У своєму Instagram дружина Дмитра Ступки поділилася власною думкою стосовно того, чи жінкам варто малювати обличчя щодня.

“Макіяж і мода – вічні і нескінченно актуальні, вони змінюються, але незмінним залишається їхня наявність в наших життях”, – почала Поліна.

 Поліна виступає за щоденний мейк

“Макіяж і одяг підкреслюють вашу впевненість в тому, куди ви рухаєтеся, і допомагає. Так само макіяж та неправильно сформований образ можуть зіграти вам не на користь”, – зауважила телеведуча.

“Ягоди годжі, стрижка як у Білана, каре як у Ріанни, насіння чіа і спіруліна – це тимчасова істерія, яка мине і буде забута. А мода і макіяж залишаються тисячоліттями. Можна говорити про фемінізм з точки зору не голених пахв, неохайного волосся і відсутності макіяжу, мовляв любіть мене такою, яка я є. Але ваша сила в жіночності і шляхетності вашого зовнішнього вигляду”, – упевнена Логунова.

 Сама Логунова завжди нафарбована, але не надмірно

“Жінка, яка вийшла з макіяжем і на шпильці, вже не просто жінка, вона – королева! Бажаю вам, бути такими кожен день”, – підсумувала дружина Ступки.

 Цим постом Поліна, мабуть, нажила багато хейтерів серед мамусь, яким завжди бракує часу на себе через дітей

У грудні напередодні новорічних свят Логунова вчила, як поводитися на корпоративах. А ще раніше ділилася лайфхаком, як не ревнувати свого чоловіка

Фото з Instagram

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker