Нацгвардійці інсценували розправу під час вистави в Енергодарі

1 червня в Енергодарі (Запорізька область) відбулася «вистава», приурочена до Дня захисту дітей. У ній взяли участь бійці взводу спецпризначення військової частини №3042, повідомляє видання «Новости Донбасса».

У рамках виступу спецназівці продемонстрували прийому рукопашного бою та елементи ножового. Боєць спецназу, який здолав умовного противника в ножовому бою, на очах у дітей «перерізав горло» переможеному. В результаті цього на землю полилася червона рідина, яка імітує кров. Виступ зняли на відео (починаючи з 1:08:27).

Військова частина №3042 базується в Енергодарі і входить в Національну гвардію України. Представники НГУ не коментують виступ.

Реакція

Користувачі YouTube негативно відгукнулися про те, що відбулося. Серед коментарів, зокрема, є такі: «Ви там в Енергодарі взагалі подуріли? Що ви показуєте дітям?», «Наскільки треба бути ідіотами, щоб таке свято, дитяче, світле, переговняти воєнщиною та імітацією з перерізанням горла», «У балаклаві перерізають горло. Та це ІДІЛ якийсь. Вражає, що все це демонструють на дитячому святі».

С праздником-“Днём защиты детей”. Сегодня на площади перед ДК “Современник” прошел концерт на котором были представлены…

Опубліковано Oleg Demura 1 червня 2018 р.

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close