Медсестра з Мельбурна схудла на 42 кг після того, як побачила своє фото в Facebook

Змінитися так, що рідна мама не впізнає – ось результат наполегливої ??праці медсестри з Мельбурна. Їй вдалося значно знизити вагу і повністю перетворитися!

Коли друзі Харши Суравіра розмістили в соцмережах групове фото, сталося те, чого дівчина найменше очікувала – посипалися неприємні коментарі на її адресу. Вони стосувалися зайвої ваги – на той момент 24-річна медсестра важила 107 кг. Це був болісний момент! Але він же став і поштовхом до перетворення.

У Харши завжди були проблеми із заниженою самооцінкою. Невдоволення собою, стреси вона «заїдала», тому зі шкільних років мала пишні форми. Але після випадку з фото дівчина вирішила змінити такий стан справ.

Роботу над собою Харши початку з кардіотренувань. Спочатку займалася в залі 4 дні на тиждень, потім – 6. Зазвичай це було ввечері, коли людей залишалося небагато.

Ще один важливий аспект – зміна раціону харчування. Харши відмовилася від цукру, швидких вуглеводів, оброблених продуктів, а збільшила споживання зелені, овочів. При тому, що раніше вона могла з’їсти 1-2 піци, випити літр коли, тепер на її столі були зовсім інші страви.

Результат не змусив себе чекати: через 10 місяців дівчина схудла на 42 кг! Також змінився колір обличчя – зі зміною харчування пішли токсини з організму і шкіра стала світлішою, свіжішою. Рідна мама не впізнавала дочку, в самому прямому сенсі слова.

Користувачі її мікроблога в Instagram не вірили, що на фото одна і та ж людина. Закидали каверзними питаннями, куди поділася зайва шкіра. Харши не приховувала, що шкіру вдалося підтягти за допомогою занять і спеціальних кремів, хоча ще не все ідеально.

Зате є стимул продовжувати працювати над собою.

Тепер у неї в розкладі інтенсивні тренування з формування тіла. Але найголовніше – дівчина стала впевненою, піднялася її самооцінка. Негативні коментарі її тепер не зачіпають.

Відмінний результат за всіма пунктами! Як ви вважаєте?

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker