Люпіта Ньоно знялася в фотоісторії культового Маріо Сорренті і дала інтерв’ю про расизм

Кенійська актриса і режисер Люпіта Ньонго стала головною героїнею свіжого номеру журналу Porter.

На сторінках видання оскароносна актриса з’явилася в стильних нарядах з подіумних колекцій іменитих дизайнерів. Автором стильної фотосесії з Ніонго виступив культовий італійський фотограф Маріо Сорренті.

Крім нових знімків, в свіжому номері глянцю з’явилося інтерв’ю, в якому Ніонго зачіпає тему расизму, розповідаючи про те, як її типово африканська зовнішність впливала на її життя:

«Від природи кучеряве, типово африканське волосся часто описують, як дике і неакуратне. Бути на обкладинці модного журналу – це можливість показати іншим жінкам з чорною шкірою і кучерявим волоссям, особливо маленьким дівчаткам, що вони прекрасні», – говорить актриса, додаючи, що раніше часто чула критику на адресу своєї зовнішності.

«Історично так склалося, що людей з таким волоссям, як у мене, завжди уникали. Я часто чула, що людей з таким волоссям, як у мене, навряд чи візьмуть на престижну роботу», – додала вона.


Дивіться також

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

facebook
Close