Лана Зеркаль та Мішель Обама. Кого українці вважають іконою стилю

Журнал Новое Время розпитав співвітчизників, чиї манери, смак і спосіб життя вони вважають бездоганними.

 

Олександр Соколовський, засновник групи компаній Текстиль-Контакт, член ради директорів Союзу українських підприємців

 

Стиль, який подобається мені, – це життя в кайф. Бути собою, бути оригінальним, жити на повну, показувати, що немає нічого неможливого.

Наприклад, яскравий і харизматичний мільярдер Річард Бренсон. Це і особливий стиль ведення бізнесу, і популяризація такого стилю публікацією книг. Його неймовірні пригоди, рекорди і подорожі, його сміховинні парі, розіграші та чарівний острів для сім’ї та друзів.

З співвітчизників можу назвати не іконою (за ікону він може образитися), а постійним джерелом натхнення Гаріка Корогодського. За тими ж критеріями. Неймовірне поєднання ексцентрики і жорстких, системних і технологічних бізнес-підходів.

 


Річард Бренсон Фото: EPA

 

 

Ірина Данилевська Засновник і співзасновник національних показів Ukrainian

Fashion Week

 

Я б назвала іконою стилю Мішель Обаму. Вона не просто елегантна жінка, а натхнення для свого чоловіка. Вона займалася нерейтинговою і “нехайповою” благодійною темою – здорове харчування дітей в американських школах, підтримувала американських дизайнерів і об’єктивно оцінювала роботу дизайнерів інших країн. Колись вона одягла сукню дівчини-дизайнера з українським корінням. Її поведінка і зовнішність – зразок для наших політиків і їхніх дружин.

 

Мішель і Барак Обама Фото: EPA

 

 

Вадим Медведєв, керуючий партнер агентства Fashion Hub UA

 

В сучасній Україні такою іконою стилю для мене є заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль. Вона завжди бездоганно одягнена, має прекрасне почуття стилю, яке дозволяє їй одягтися вражаюче і незабутньо. При цьому нітрохи не спотворюючи і не применшуючи її статус.

Існує думка, ніби жінки, які обіймають високі посади в бізнесі і в політиці, повинні дотримуватися строго офіційного стилю в одязі, який, по суті, відображає чоловічу моду. Але пані Зеркаль це спростувала. Її манера одягатися – завжди елегантна і вишукано жіночна.

Пітер Дікінсон, науковий співробітник Atlantic Council, видавець журналів Business Ukraine і Lviv Today

Це Її Величність Королева Єлизавета II. Два століття вона дотримується власного єдиного стилю. При цьому використовує і поєднує всі, абсолютно різні кольори. Вона виглядає королевою як на прийомах, так і верхи на коні.

Думаю, якби хтось проводив таке голосування, вона б в ньому перемогла.

 

Лана Зеркаль, Фото: НВ

 

 

Оксана Продан, народний депутат від Блоку Петра Порошенка

 

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Будь-який політик поруч з ним виглядає, м’яко кажучи, блідо. За винятком хіба що президента Франції Еммануеля Макрона.

Трюдо, в чому б він не з’являвся на публіці, – в індійському золотому дхоті [традиційний вид чоловічого одягу, являє собою прямокутну смугу тканини, яку обгортають навколо ніг і стегон], у вишиванці, протокольному костюмі або неформальному образі в Монреальському метро – він завжди на висоті. Його образ не потребує корегування стилістами, він гармонійний і природний. Його образ необхідно вивчати нашим депутатам, функціонерам, корупціонерам і борцям з корупцією.

Трюдо впевнений в собі. Він тонкий та іронічний, привабливий, його образи гармонійні. Ми не знаємо і не хочемо знати, від кого і у кого він одягається. Це тільки наші державні мужі замінюють відсутність смаку захмарною ціною своїх костюмів, взуття та аксесуарів. А Джастін Трюдо – політик, який продовжує нас чарувати, – мій № 1.

 

Джастін Трюдо, Фото: EPA

 

 

Володимир Лавренчук, голова правління Райффайзен Банк Аваль

(* На прохання спікера коментар публікується українською мовою)

 

Якщо про манери, поведінку і вигляд, то це — сер Пол Маккартні. По-перше, творець. По-друге, геній. По-трете, людина.

Я бачив його в Києві. Це неймовірне поєднання виразної геніальності та вишуканого смаку зі звичайною людяною поведінкою: відкритістю, щирістю та повагою до інших. Чудове почуття гумору, самоіронія та надзвичайне випромінювання оптимізму. Просто вимкаємо Let it be, і починається магія.

.

 

Сер Пол Маккартні, Фото: EPA

 

 

 

Олег Рижов, власник київських бутиків ISAIA і Billionaire, мережі салонів краси Backstage

 

Вважаю, це Обама. Я б навіть сказав подружжя – Барак і Мішель Обама. Вони реально круті. Стежу за ними в Twitter і час від часу їхні повідомлення надихають. Також респект їхньому прекрасному почуттю гумору і власному прикладом, як зберігати людські цінності і не відступати від них.

Андрій Худо, голова наглядової ради холдингу емоцій !FEST (креативні проекти і ресторани, в тому числі львівська Криївка)

Ален Делон. Він завжди залишався вірним собі і чоловічому класичному стилю. Відмінно скроєні костюми, зухвала сексуальність і гранична впевненість у собі.

 

Мішель і Барак Обама. Фото: EPA

 

 

Повну версію матеріалу можна прочитати в Діджитал-виданні Новое Время

 

Читайте також: Лана Зеркаль – про своїх складових успіху і про те, як отримувати від життя задоволення

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook і Instagram

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close