“Евакуації не було, ми бігли, куди могли”: пасажири розповіли про аварію літака в Жулянах

Пасажири рейсу Анталія – ​​Київ, який потрапив в аварію в Міжнародному аеропорту Київ імені Сікорського (Жуляни), розповіли подробиці того, що сталося.

Як повідомляє Інформатор, пасажири відзначають, що коли літак заходив на посадку, його стало сильно трясти. Коли він задніми шасі торкнувся смуги – стався удар. Крило літака почало диміти ще в повітрі. Від удару об землю у літака відпали колеса, а паливо розлилося, через що одяг пасажирів просяк їдким запахом.

Фото: Інформатор

В ефірі телеканалу 112 Україна пасажирка рейсу Юлія заявила, що пасажири самостійно відкрили двері в літаку, щоб його покинути.

“Евакуації взагалі не було. Свої ноги, самі. У нас не випали ні маски, ні жилети. Ми виламали двері, нам сказали біжіть куди можете, стрибайте”, – додала вона.

Також Юлія розповіла, що швидка приїхала до постраждалих через дві години.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний аеропорт Київ ім.Сікорского (Жуляни) був закритий через аварію літака Bravo Airways при посадці, постраждалих немає.

Під час посадки і гальмування на мокрій смузі літак розвернуло і винесло зі злітно-посадкової смуги.

Незабаром після інциденту аеропорт відновив роботу в штатному режимі.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close