День народження принцеси. Кращі образи Леді Ді

Сьогодні принцесі Діані виповнилося б 57 років. Ми вирішили пригадати, найяскравіші образи Леді Ді.

Леді Ді стала першою знаменитістю, за кожним подихом якої стежив увесь світ.

Вона часто ігнорувала нарядні сукні і віддавала перевагу хорошим джинсам та футболкам. Вона часто з’являлася в класичних Levi’s з високою талією. Діана надягала їх спочатку для ігор з дітьми та спортивних змагань, але після 1992 року стала ходити в них постійно. Класичний образ леді Ді – чоловічий піджак, біла сорочка, човники Chanel і блакитні джинси, затягнуті коричневим ременем.

 

 

 

 

Також фаворитами принцеси були популярні в 80-х жакети і сукні з подплечниками. У Діани були широкі плечі і по-хлоп’ячому вузькі стегна, і через роки її стиліст визнав, що такі піджаки, були її промахом.

 

 

 

 

Поки Діана була заміжня за Чарльзом, вона носила речі тільки вітчизняних дизайнерів. Але після 1992 року леді Ді стала носити Chanel, Valentino, Christian Lacroix, Dior і Versace.

 

 

 

 

Поки Діана була заміжня за принцом Чарльзом, вона не могла з’являтися в надто відвертих вбраннях. А після розлучення леді Ді досить часто приходила в сукнях, які оголюють плечі.

 

 

 

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close