Бориспільський аеропорт увірвався до трійки найбільших летовищ Європи

За підсумками першого кварталу цього року міжнародний аеропорт Бориспіль зміг піднятися на четверте місце в рейтингу найбільших летовищ Європи ACI Europe. Наголосимо, що це позиція в другій категорії аеропортів, які обслуговують 10-25 млн пасажирів.

Досягти цього результату вдалося завдяки зростанню пасажиропотоку на 15,3% в річному еквіваленті.

І ще: Пакуємо валізи: що можна, а що не можна проносити на борт літака

Бориспільський аеропорт увірвався до трійки найбільших летовищ Європи - фото 248056

Бориспільський аеропорт увірвався до трійки найбільших летовищ Європи / kbp

А якщо оцінювати показники столичного авіапідприємства лише за підсумками березня, то зростання пасажиропотоку ще вище – 21,1%. І це піднімає його на третє місце рейтингу.

Лідером цього рейтингу є аеропорт Анкари, який за підсумками кварталу отримав приріст у 41,3% та 37,5% за місяць. На другій позиції аеропорт Тель-Авіва. Аеропорт Будапешта посів третю сходинку за квартал і четверту за підсумками березня. П’ятірку замикає аеропорт Ізміру, а за березень – летовище Порту.

Бориспільський аеропорт увірвався до трійки найбільших летовищ Європи - фото 248057

Бориспільський аеропорт увірвався до трійки найбільших летовищ Європи / kbp

Усього за перший квартал 2018 року Європейські аеропорти продемонстрували зростання пасажиропотоку на 7,6%. Окремо наголошується, що показник залучення з іноземних ринків трансферних пасажирів у аеропортів єврозони покращився на 6,2%, а у країн, що не входять до зони ЄС (Non-EU) на цілих 12,9%.

Читайте також: Ryanair веде перемовини ще з 5 аеропортами України

Ми дотримуємося етики трансльованих новин. Якщо у нашій статті відсутьні анонсовані фото чи відео, тоді просто перйдіть до джерела, де потрібний контент вбудований за належної політики ресурсу

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close