Бабкіни знялися голими на честь 10-ї річниці свого кохання

Подружжя Сергій та Сніжана Бабкіни вирішили відзначити 10-річчя своїх стосунків чуттєвою та ніжною фотосесією і розказати про свої секрети збереження кохання.

В інтерв’ю JetSetter.ua вони зізналися, що ніколи не сваряться надовго та завжди відверто розмовляють абсолютно про все.

Звісно, як і в кожній парі, у Бабкіних бувають суперечки та конфлікти. Але, як наголошує Сергій, вони ніколи не зволікають із примиренням.

“…Навіть якщо в сварці винен не ти, все одно підійди першим, попроси пробачення, обійми, поцілуй, скажи, що любиш, скажи, що ти ідіот, скажи, що давай видалимо все це з пам’яті і більше такого не станеться”, – радить Бабкін.

Бабкіни 10 років разом 

“Потрібно спілкуватися: говорити, умовляти, між собою питати, не накопичувати проблеми, не носити їх в собі. Не треба нічого таїти і манівцями намагатися натякнути, ніякі натяки не допоможуть. Треба говорити прямо і відкрито – що подобається і що ні. Це допомагає розвиватися другій половинці, робить її краще. Якщо все накопичується, то рано чи пізно воно вибухне в найнесподіваніший момент”, – упевнена Сніжана.

 

За 10 років стосунків Бабкіни ніколи не відпочивали один від одного навмисно.

“Був один раз, коли я вийшов на вулицю і подумав, що піду і прийду за північ, а сам буду бродити, гуляти. Я йшов світ за очі, але надовго мене не вистачило, походив десь годинку і повернувся”, – згадав Сергій.

“Я тільки посуд встигла помити, а він уже тут (посміхається)”, – додала дружина.

“Хотілося показати їй, щоб вона спробувала, як це – без мене! Але я походив, поміркував і скучив за цей час – і знову додому, приходжу, і все вже – на коліна відразу і просити вибачення”, – зізнався Бабкін.

“Це його улюблена поза, до речі, стояти на колінах (сміється). Я кажу: “Сергію, я вже не злюся”, а він все одно може стояти на колінах, в будь-який момент стає на них і стоїть”, – розказала Сніжана.

“Так, мені легко стояти на колінах”, – підтвердив Сергій.

 Бабкін любить просити вибачення на колінах

Також Бабкіни озвучили свої основні правила збереження стосунків.

“Перше правило – чоловік і жінка мають повністю жити життям одне одного. Кожен з них повинен забути про своє особисте життя до цієї зустрічі. Вони мають самі для себе померти, тепер моє життя – це її, а її – це моє”, – вважає Сергій.

 

“Друге правило – вміти спілкуватися одне з одним. Ділитися не тільки радісними і прекрасними моментами, але і говорити про недоліки, проблеми, про помилки – відкрито, щиро і чесно, в очі, нічого не таїти. Третє правило – це віра в сімейну пару. Якщо є сумнів в союзі, то не можна триматися, потрібно йти відразу”, – підсумував Бабкін.

“Не потрібно бути разом заради дітей або думки інших людей. Потрібно йти чесно і відкрито і йти далі, знаходити нове. Головне – віра і бажання”, – додала Сніжана.

 Якщо вже оголюватися – то теж разом

А ще Бабкіни, які побралися 27-го березня 2009-го року, повторили свої обітниці. Вони зіграли ще одне “весілля” на природі та виклали фотозвіт у мережу. 

Нагадаємо, Бабкіни виховують двох дітей – сина Артура та дочку Василину.  Також у Сергія є старший син від попередніх стосунків. 

Фото JetSetter.ua

джерело

реклама

Пов'язані статті

facebook
Close