Apple розробляє повністю скляний корпус до власних ґаджетів

Компанія Apple працює над розробкою смартфону зі скляним корпусом. Перший подібний патент компанія зареєструвала ще в 2011 році. Однак цього тижня джерела виявили нову заявку, яку подали в європейське патентне відомство.

Про це повідомляє Patently Apple.

Читайте також: iPhone для бідних: Apple випустить бюджетну лінійку смартфонів

Як і у випадку з металевими або пластиковими корпусами, скляна конструкція, за задумом винахідників, могла б взяти на себе функцію опори для компонентів пристрою, тобто виступити в ролі шасі, на якому кріпляться екран, плати, акумулятор і тому подібне. При цьому в конструктивному елементі зі скла може бути сформована пласка передня поверхня. Елемент може включати бічні стінки або утворювати замкнутий контур у вигляді сплюсненої трубки. Варто зазначити, що скляним буде не тільки корпус новинки, але також і “начинка” нового пристрою. Для виготовлення деталей потрібно застосувати надміцне скло.

Зразок скляної конструкції корпусів компанії Apple
Зразок скляної конструкції корпусів компанії Apple

Як і в інших подібних винаходах Apple, автори не обмежують його застосування тільки смартфоном iPhone, відзначаючи, що дизайн підходить для планшетів iPad, ноутбуків MacBook, розумних годинників Apple Watch та інших виробів.

Apple запатентувала
Apple запатентувала “внутрішні” деталі до девайсу зі скла

Заявка на патент була подана в четвертому кварталі 2017 року. Про терміни практичного втілення винаходу поки даних немає. Говорити про те, що Apple застосує цю технологію найближчим часом, не варто, адже як частої буває американці патентують щось і надалі ніколи не використовують.

джерело

реклама
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker