10 найцікавіших замків Іспанії (фото)

Іспанські замки переважно будувались не для краси, як часто було у Європі. Найпершою метою спорудження фортифікаційних споруд був захист земель країни. Міцні, неприступні та величні не рідко вселяли страх ворогам вже навіть самим своїм виглядом. У різні часи тут жили короновані особи, сюди перевозили ув’язнених, але найчастіше тут поселялись військові.

Сьогодні замки Іспанії є особливо цінними пам’ятками країни, які розповідають історію середньовічної могутності давнього королівства Кастилії.

1. Замок Лорка

EScastles01

Розташований в провінції Мурсія, замок Лорка був розроблений як оборонна фортеця. І дуже вдало розроблений, враховуючи, що він жодного разу не потрапив під владу нападників. Сконструйований замок на місці мусульманської цитаделі, на високому пагорбі. Сьогодні Лорка є важливим культурним центром, відомим під назвою «Фортеця сонця». Тут організовуються найрізноманітніші заходи, найчастіше музичні.

2. Замок Кока

EScastles02

Ця фортифікаційна споруда справді унікальна. Вона має тільки три стіни, а четверта сторона захищена природним бар’єром – неприступним пагорбом. Замок був зведений у 15-му сторіччі християнами, але під впливом мавританської архітектури. Кока відкритий для публіки, його можна відвідати під час одноденної поїздки по Сеговії, у складі організованих груп.

3. Замок Ла-Мота

EScastles03

Ця реконструйована фортифікація своїм корінням сягає в 11 століття. Протягом довгого часу права на панування тут оскаржували королі Кастилії і Арагона, щоб правити областю Медіна-дель-Кампо, і в XV сторіччі замок остаточно став кастильским. У свій час він був в’язницею, де жили такі легендарні особистості, як Ернандо Пісарро і Чезаре Борджіа.

4. Замок Бельвер

EScastles04

Туристи, які хочуть познайомитися з замком Бельвер, повинні дістатись до острова Мальорка біля берегів Іспанії. Його стіни, головна споруда і вежі мають незвичайну для таких величезних споруд круглу форму. Довгий час Бельвер використовувався як політична в’язниця, а зараз в ньому розташовується музей історії. Замок в оточенні лісів є господарем численних заходів і вважається символом міста Пальма-де-Мальорка.

5. Замок Мансанарес-ель-Реаль

EScastles05

Цей чудово збережений замок, розташований недалеко від Мадрида, відомий і як замок Де-лос-Мендоса. Адже він довгий час був резиденцією цього сімейства. Вибудувана повністю з граніту, фортифікація є гарним прикладом військової іспанської архітектури, де сьогодні розташовується цікавий музей.

6. Замок Алькасаба-де-Альмерія

EScastles06

Розташована на півдні Іспанії фортифікація займає величезну територію з будинками і магазинами. Зведений мусульманами в 10-му столітті і переформований пізніше християнами, замок відомий як місце зйомок фільмів «Конан-варвар» та «Індіана Джонс і останній хрестовий похід».

7. Замок Пеньяф’єль

EScastles07

Замок, розташований у провінції Вальядолід, нагадує корабель з височенними 30-метровими вежами. Він зведений в період з 9-го по 15-го століття і сьогодні містить унікальний музей вина. Особливо вражає Пеньяф’єль вночі, коли повністю освітлений.

8. Замок Оліте

EScastles08

Відомий ще як Паласіо Реаль-де-Оліта. Замок надає можливість познайомитися з іншою іспанською культурою – північною. Він зведений на римських стародавніх руїнах з використанням різних архітектурних стилів, з вежами, дворами, садами.

9. Замок Алькасар-де-Сеговія

EScastles09

На відміну від інших іспанських замків, Алькасар-де-Сеговія вражає своєю красою і вишуканістю. Тут жила не одна принцеса, в тому числі і Ізабелла Перша, яка в 1474 році стала королевою Іспанії. В даний час тут можна відвідати музей, де виставлені картини, а також є багатий військовий арсенал.

10. Замок Альгамбра

EScastles10

Туристи, які мають час відвідати тільки один замок в Іспанії, повинні вибрати фортифікацію Альгамбра в Гранаді. Ніщо не зрівняється з цією стародавньою фортецею, яку ще називають Червоним замком. Мавританська архітектура замку чарівна, тим більше, що збереглася вона чудово. Потрапити сюди не так просто, доведеться замовити квитки заздалегідь.

джерело

реклама

Пов'язані статті

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker