Відома китайська компанія випустить смартфон за 50 доларів

Компанія Meizu офіційно повідомила, що працює над новим смартфоном під управлінням Android Go. Поки жодних деталей про новинку представники китайської корпорації не розголошують та повідомляють, що представлять новий девайс вже до кінця 2018 року.

Про це повідомляє Android Headlines.

Meizu також не повідомляє, як компанія позиціонуватиме цей пристрій у лінійках інших, але смартфон, швидше за все, допоможе китайській компанії вийти на нові ринки, особливо Європейські. Також Android Go допоможе Meizu вибороти хороше місце на світових ринках, не беручи участь в “гонці флагманів”.

Читайте також: В Китаї офіційно представили Meizu 15: характеристики і ціна

Раніше повідомлялося, що китайська компанія почала співпрацю з Google, тож новинка може означати цікаве майбутнє для Meizu. Тісна співраця американської та китайської компанії може свідчити про вихід на ринки США вже в найближчому майбутньому.

Варто зазначити, що операційну систему Android Go анонсували минулого року на Google I/O. Це один із способів популяризації Android-смартфонів на ринках країн, що розвиваються. По суті це стоковий Android, оптимізований для слабких смартфонів. Учасниками програми вже стали Nokia, Alcatel та ZTE.

Також важливо відзначити, що всі смартфони на Android Go коштують менше 100 доларів. А як повідомляють представники компанії Meizu, новий смартфон коштувалиме всього 50 доларів (близько 1300 гривень).

джерело

реклама
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker