Американці представили “розумний” столик, який заряджає ґаджети та охолоджує напої

На популярній платформі Indiegogo збирають кошти на журнальний смарт-стіл Sobro. Новинка стильно виглядає, вміє заряджати ґаджети, охолоджувати напої, програвати музику та робити ще багато цікавих речей.

Про це повідомляє Android Autority.

Читайте також:
Xiaomi створили пристрій для кухні, що може врятувати життя

Стіл чудово підійде для будь-якого інтер’єру, адже має унікальний дизайн. На верхній панелі Sobro розробники розмістили панель для управління, за допомогою якої ви зможете увімкнути музику та телевізор, а також керуватимете іншими функціями смарт-пристрою.

Внизу знаходяться USB-порти та розетки для підключення та зарядки ноутбука, смартфона та інших ґаджетів. Тут же знаходиться і спеціальний виріз, через який зручно пустити дроти, аби вони не заважали користуванню.

Sobro –
“Розумний” журнальний столик Sobro вміє заряджати ґаджети

Sobro також має модуль Bluetooth 4.0, який дозволяє підключати смарт-столик до різних пристроїв, в тому числі й смарт-телевізорів. Також пристрій обладнали парою динаміків, нічним підсвічуванням та двома висувними ящиками: перший може використовуватись для зберігання речей та журналів, а другий – це міні-холодильник, де можна зберігати напої, або інші продукти.

Sobro –
Один із висувних ящиків Sobro може слугувати міні-холодильником

Смарт-стіл Sobro має власний фірмовий додаток, з якого можна управляти підсвічуванням, блокувати ящики та запускати музику.

Варто зазначити, що у 2017 році розробники Sobro вже збирали кошти на смарт-стіл. Тоді їм вдалося зібрати 1,6 мільйона доларів, хоча планувалося назбирати всього 50 тисяч доларів.

Читайте також:
Компанія Wi-Charge представила лампу, яка заряджає ґаджети на відстані

Тепер, стартап Store Bound зробив журнальний столик, який також успішно збирає гроші на Indiegogo – на стіл вже назбирали 1,3 мільйона доларів, при тому, що творці просили все ті ж 50 тисяч доларів.

“Розумний” журнальний столик Sobro доступний для замовлення за ціною 629 доларів (близько 16 500гривень). Після офіційного виходу на ринок в жовтні 2018 року ціна зросте до 1500 доларів (близько 39 300 гривень).

Промо-ролик “розумного” журнального столика Sobro – дивіться відео

джерело

реклама
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker